توری پلیسه با قیمت ارزان

توری پلیسه با قیمت ارزان

ahmad mehranfar tarlan parvaneh shabnam gholikhani

توری پلیسه با قیمت ارزانتوری پلیسه با قیمت ارزان

توری پلیسه یکی از محصولات اصلی توریکس بوده که برای دفع حشرات بر روی انواع پنجره ها قابل راه اندازی است. نصب توری پلیسه مانعی بر سرا راه ان ها به وجود نمی آورد و از طرق بیرون چشم اندازی ایجاد نمی کند. علاوه بر توری پلیسه، توری پشه، توری پنجره و توری ثابت توسط مجموعه توریکس به فروش می رسد. توری پلیسه در اندازه های استاندارد متناسب با اندازه محل نصب در پروسه تولید قرار می گیرد و با عرضه مستقیم از تولیدی به دست شما عزیزان می رسد. توری ها از جمله توری پلیسه توریکس از قیمت مطلوبی برخوردار است که همچنین برای آن ها تخفیفی ویژه در نظر گرفته ایم. توری ها به گونه ای ساخته می شوند که در شرایط مختلف از خود مقاومت خوبی نشان می دهند. بیشتر حشرات موذی از طریق درز پنجره و درب ها وارد محیط خانه شده به فضاهای خنک راه پیدا می کنند. استفاده از توری پلیسه بهترین راه مقابله با این حشرات می باشد. عوامل مختلفی وجود دارند که در قیمت توری پنجره موثر هستند، این فاکتورها علاوه بر قیمت دهی در کیفیت توری ها نیز موثر هستند و توریکس سعی کرده که همگی این موارد را در ساخت آن ها در نظر داشته باشد. این موارد شامل زیر می باشند:

1. نوع مدلی که برای ساخت اسکلت آن ها در نظر می گیرند
2. کاربری می تواند در راستای افقی و عمودی در پروسه ساخت قرار گیرد.
3. ابعاد توری پلیسه نیز که با توجه به نوع کاربری ساختمان، تجاری و یا مسکونی در اندازه های گوناگون راه اندازی می شوند.

توری ها به چند دسته در بازار به فروش می رسند؟

توری پلیسه می تواند بر اساس عملیات باز و بسته شدن به دو مدل افقی و عمودی دسته بندی گردد. معمولا در بازار بیشتر از توری های عمودی استفاده می کنند، زیرا بیشتر پنجره ها در ساختمان های مسکونی در راستای عمودی می باشند. توری پلیسه مکانیزم باز و بسته شدن را با استفاده از فریم هایی مقاوم انجام می دهند. این مکانیزم همچنین توسط ریل هایی فلزی انجام می گیرد. توری پلیسه همانطور که از نامش پیداست شکلی پلیسه ای دارد که برای همین در بازار به این نام معروف شده است. توری ها از یک طرف دررون قاب فلزی خود قرار گرفته و به شکل آکاردئونی باز و بسته می شوند. دسته بندی دیگر توری ها بر اساس تعداد فریم هایی است که با استفاده از آن ها عملیات باز و بسته شدن را با سرعت بالایی انجام می دهند. توری پلیسه بر این اساس می تواند رد بازار فروش به دو مدل افقی و عمودی دسته بندی گردد. بیشتر توری هایی که مجموعه توریکس ارائه می کند در راستای عمودی می باشد. این توری ها برای پنجره های دوجداره و قدی بسیار مناسب می باشند.

گارانتی دوساله توری پلیسه

توری پلیسه دارای گارانتی دوساله از سوی شرکت سارنده بوده که توسط مجموعه توریکس به شما عزیزان فروخته می شود. خدماتی از سوی توریکس در این مدت به شما عزیزان ارائه می شود، این خدمات شامل تعویض و یا تعمیر محصول می باشد. خود توری ها از الیاف های ضخیمی با استحکام بالا استفاده می شود که از ماده پلی استایرن ساخته شده است. این ماده برای بسیاری از کاربردهای صنعتی مورد بهره بری قرار می گیرد. بیشتر از خاصیت شکل پذیری ماده پلی استایرن برای توری پلیسه استفاده می شود و با این ماده شکلی پلیسه ای به توری ها می دهند. برای ساخت اسکلت فلزی آن ها بیشتر از فلز آلومینیوم استفاده می کنند که دارای مقاومت بالایی است. شاخصه اصلی مجموعه ما کیفیت بالای محصولاتمان از جمله توری پلیسه بوده که با سه دهه تجربه کاری توانسته ایم در زمینه فروش آن ها به شما عزیزان خدمت رسانی کنیم.


فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
فال انبیاء
فال انبیاء
فال عطسه
فال عطسه
فال حافظ روزانه
فال حافظ روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت روزانه
فال تاروت کائنات
فال تاروت کائنات
فال تاروت 10 کارتی
فال تاروت 10 کارتی

اگه بخواید میتونید راحت تر دوباره این صفحه رو پیدا کنید

✅ با این کانال دیگه برای فال و طالع بینی و سرکتاب و اینها دنبال جایی نمیکردی 👇 رایگان هم هست ها💅
تلگرام
تلگرام
سروش
سروش
روبیکا
روبیکا
آی گپ
آی گپ
ایتا
ایتا
بله
بله

فال قهوه
فال قهوه
طالع بینی ازدواج
طالع بینی ازدواج
کف بینی آنلاین
کف بینی آنلاین
Copyright © 2014 - 2024 | تمامی حقوق این وب سایت برای esfaraien-city.ir محفوظ است
طراحی و اجرا:esfaraien-city.ir | نقشه سایت